Історія компанії

Vitera

Компанія «Вітера» - один із перших в Україні виробників дієтичних добавок та функціонального харчування для відновлення та підтримки здоров'я людей.

Компанія була створена в результаті розширення ТОВ "Біовіт", заснованого в 1995 р. для виробництва екологічно чистих продуктів харчування для населення та ексклюзивної продукції для компаній "Інфорум" та "Амріта" - перших в Україні корпоративних компаній, що популяризують якісне харчування та здоровий спосіб життя людини.

Якість та функціональність продукції, що виробляється компанією «Вітера», відзначені багатьма нагородами та дипломами міжнародних виставок.
Діяльність та розробки компанії для оздоровлення населення після Чорнобольської катастрофи були відзначені швейцарською фінансовою групою "Christie Finance AG", яка надала грант на розвиток та пошук нових інноваційних рішень. Отримані можливості дозволили освоїти випуск понад 100 видів різноманітних ефективних продуктів оздоровчого спрямування, що постачаються на ринки України, Європи, країн СНД, ОАЕ, Єгипту та Vitera Ізраїлю.

Vitera В даний час «Вітера» є сучасною компанією, що має великий досвід у виробництві функціонального харчування, дієтичних добавок та товарів фармацевтичного спрямування, що сприяють високій якості життя, збереженню здоров'я та довголіттю людей.

Офіси компанії знаходяться у містах Київ, Вільнюс та Рига. Виробництва мають міжнародні сертифікати HACCP та GMP та розміщені в Україні та країнах Європи. Для виготовлення продукції використовується рослинна лікарська сировина, зібрана в екологічно чистих регіонах світу та високоякісні рослинні екстракти, виготовлені в Європі. Вся сировина сертифікована за світовими стандартами (HACCP, GMP, ISO 9001) і проходить контроль якості в спеціалізованих лабораторіях.

До партнерів компанії "Вітера" входять провідні фахівці України, Європи та країн СНД у галузі дієтології та нутриціології, лабораторії, університети та НДІ у галузі медицини, фармації, гігієни та технології харчування.
Якість та функціональність продукції, що виробляється компанією «Вітера», відзначені багатьма нагородами та дипломами міжнародних виставок.

За оригінальність розробок та високу якість серія БАДів «Біовіт», яку виробляє наша компанія, нагороджена золотими медалями ім. Іллі Мечникова та Пауля Ерліха.

Компанія "Вітера" завжди готова до плідної співпраці і намагаємося позбавити своїх покупців неприємних компромісів, виконуючи Ваші бажання в реальності.
Завдяки розумному пошуку на сайті та чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трохи кращими прямо зараз.