Історія компанії

Vitera

Компанія «Вітера» була створена в 2002 році

В результаті злиття з компанією «Біовіт», що виробляє в Україні з 1998 флагманську лінійку біоактивних добавок під ТМ «БіовітTM», що перейшла в даний час у власність компанії «Вітера».

У 2003 році для більш доцільного використання своїх ресурсів та отримання додаткових можливостей розвитку компанія «Вітера» передала всю продукцію «БіовітTM» у дистрибуцію групі компаній «Амріта». В даний час ця група компаній (amrita.ua) має ексклюзив з просування продукції «БіовітTM» в Україні та займає на ринку прямого продажу одне з провідних місць.

Окрім виробництва популярної лінійки дієтичних добавок «БіовітTM», наша компанія виробляє новий спектр продукції під торговою маркою «РодовітTM» та лінійку продукції для фармацевтичного ринку (http://vitera.ch/), дистриб'ютором якої є компанія «Югконтракт».

Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Vitera Компанія «Вітера» здійснює виробництво своєї продукції, що включає дієтичні добавки (біоактивні добавки) та функціональні продукти харчування за системою HACCP з дотриманням усіх євростандартів виробництва. Товари, вироблені нами, призначені для збереження, підтримки, відновлення та покращення здоров'я людини.

Досвід роботи компанії становить понад 20 років і може вважатися одним із найбагатших в Україні. Центральний офіс компанії знаходиться у м. Київ. Також компанія «Вітера» представлена в республіках Прибалтики, у містах Рига та Вільнюс.

Для виробництва продукції використовуються лише натуральні високоочищені рослинні екстракти та сировина, що виростає в екологічно чистих регіонах України, Росії, країнах Європи та Південно-Східної Азії, Північної та Південної Америки, Австралії. Постачальниками сировини є компанії Європи, Америки та Азії, у т.ч. "Naturex", "Eusacolors", "Rousselot" та ін компанії. Вся сировина сертифікована відповідно до діючих стандартів і проходить контроль якості у спеціалізованих лабораторіях.

До партнерів компанії входять: Інститут експериментальної радіології Наукового центру радіаційної медицини АМН України, Український державний університет харчових технологій, Інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України, Інститут проблем кріобіології та кріомедицини НАН України, НДІ мікробілогії та імунології ім. І.І.Мечникова, Інститут патології хребта та суглобів ім. М.І.Сітенко АМН України, Російський державний медичний університет, Національний медичний університет ім. Богомольця, Київ, Інститут екології людини України, Інститут геронтології України, провідні фахівці в галузі дієтології, нутриціології та фармакології, фахівці нетрадиційної медицини та інші науково-дослідні структури в галузі медицини, фармації та харчування.

На сьогоднішній день компанією виробляється понад 50 найменувань різних видів продукції та ведеться успішна діяльність із створення нових видів товарів для здоров'я.

Компанія «Вітера» виготовляє сучасну продукцію високої якості, споживачами якої є жителі України, Росії, Білорусії, Казахстану, Єгипту, Ізраїлю, країн Європи.

Якість та функціональність продукції, що виробляється компанією «Вітера», відзначені багатьма нагородами та дипломами міжнародних виставок.